ÚvodKlubArchiv aktualitO hradeckou stuhu 2013

O hradeckou stuhu 2013

21. září 2013

SK MG AJUR Hradec Králové uspořádal závod jednotlivkyň.

SK MG AJUR Hradec Králové uspořádal závod jednotlivkyň, který se stal poslední prověrkou před Mistrovstvím České republiky 2013 v kategorii juniorek. Závodu se zúčastnilo 27 závodnic, chyběly jen kluby SK Motorlet Praha, TJ Sokol Žižkov a SK Tart MS Brno.

Naše děvčata se už vyvarovala velkých chyb a závodila s větší chutí a nasazením. I přesto, že Denisa Kobylková předvedla dvě velmi nevýrazné sestavy, ve kterých byly vždy dva pády, nakonec ve víceboji získala 3. místo. Klára Opatřilová se umístila nejlépe se stuhou na 4. místě a ve víceboji byla šestá. Nejúspěšnější sestavou Nikoly Paschové byly kužele na 4. místě, ve víceboji vybojovala 7. místo. Anna Waldsbergerová zacvičila pouze tři sestavy a tudíž nezasáhla do celkového pořadí. Předvedla tři vyrovnané výkony a řadí se s nimi do poloviny startovního pole.

Tak nezbývá než doladit formu a předvést se na domácí půdě v co nejlepším světle!

V dopoledním programu tohoto závodu se konal závod kategorie Naděje mladší. Naše závodnice Gabriela Trnková získala zlatou medaili, a Anna Ducarová si běžela pro stříbro. Tyto závodnice jsou náš oddílový poklad. :-)