ÚvodKlubArchiv aktualitNadvláda závodnic SKP Brno!

Nadvláda závodnic SKP Brno!

27. dubna 2013

Jihomoravská soutěžní oblast v moderní gymnastice v kategorii Naděje mladší a starší se konala v sobotu ve Vyškově.

V sobotu 27. dubna 2013 se konal oblastní přebor Jihomoravského kraje v kategorii Naděje mladší a starší ve Vyškově. Děvčata bojovala o postup na Mistrovství České republiky 2013.

Naše děvčata v kategorii Naděje mladší patří mezi špičku Jihomoravského kraje, protože zcela obsadila stupně vítězů. Titul přebornice oblasti získala Gabriela Trnková, na 2. místě se umístila Jolana Randulová a 3. místo obsadila Anna Ducarová. Tři velké chyby připravily o postup na MČR Barboru Klementovou, která obsadila 10. místo, bohužel postupová pravidla jsou daná a na MČR postoupilo pouze prvních devět závodnic. V této kategorii závodilo celkem 34 závodnic, mezi kterými se naztratily ani naše o rok mladší závodnice, Lucie Anýžová vybojovala 14. místo a Julie Musilova byla na 18. místě. Zuzana Pokorová se na svých prvních závodech se všemi sestavami poprala velmi dobře, umístila se na 21. místě a při správném tréninkovém nasazení to bude do budoucna jen lepší.

V kategorii Naděje starší  bronz vybojovala Denisa Štěpánková,  za 4. místo si odvezla diplom Daniela Pešlová, 5. místo obsadila Denisa Dvořáková a 8. místo Klára Vítková.

Do MČR zbývají tři týdny, tak přejeme závodnicím hlavně zdraví, aby svou formu mohly doladit!

Paní trenérka Filipa Sidera z Bulharska výborně připravila naše gymnastky a touto cestou bychom jí chtěli moc poděkovat za vynikající práci!