ÚvodKlubArchiv aktualitMistrovství ČR Naděje starší

Mistrovství ČR Naděje starší

19. května 2014

Šest závodnic skvěle reprezentovalo náš klub na MČR v kategorii Naděje starší!

Na Mistrovství České republiky v kategorii Naděje starší reprezentoval SKP MG Brno silný tým šesti gymnastek. A děvčatům se dařilo!

Ve víceboji se nejlépe umístila Denisa Dvořáková, která získala 5. místo, hned za ni se zařadily Gabriela Trnková (6.), Jolana Randulová (7.) a Daniela Pešlová (8.). Barbora Klementová získala 11. místo a Veronika Wünschová vybojovala 18. příčku.

Gabriela Trnková si navíc odnesla i bronzovou medaili za sestavu s obručí!

Všem závodnicím gratulujeme k vyrovnaným výkonům, které zřetelně ukazují jejich obrovské zlepšení nejen od minulých Mistrovství ČR v jednotlivkyních, ale i od podzimní, zlatými mistrovskými medailemi zakončené, sezóny společných skladeb. Všech šest gymnastek se znovu přihlásilo o své místo mezi nejlepšími gymnastkami své kategorie.

Děkujeme a gratulujeme samozřejmě také jejich trenérkám a rodičům, kteří je ve sportu podporují.

Kompletní výsledky, včetně výsledkových listin za jednotlivá sestavy, najdete zde .