ÚvodKlubArchiv aktualitGabriela Trnková se stala mistryní České republiky!

Gabriela Trnková se stala mistryní České republiky!

18. května 2013

Nejlepší Nadějí mladší na MČR 2013 se stala naše závodnice Gabriela Trnková.

V sobotu 18. května 2013 SKMG Havířov uspořádal Mistrovství České republiky pro kategorii Naděje mladší. Naše závodnice Gabriela Trnková, Jolana Randulová a Anna Ducarová se v konkurenci 43 závodnic umístily výborně a patří mezi špičky moderní gymnastiky v této kategorii.

Gabriela Trnková předvedla velice kvalitní a vyrovnaný výkon u všech sestav a stala se tak mistryní České republiky ve víceboji. Zlatá medaile jí byla předána i za sestavy bez náčiní a se švihadlem. Se sestavou s obručí se umístila na 4. místě.

Jolana Randulová se na Mistrovství České republiky umístila na krásném 4. místě ve víceboji a 4. místo si odvezla i za sestavy bez náčiní a se švihadlem. Za sestavu s obručí obdržela diplom za 5. místo. I přes tento velký úspěch je velká škoda, že se Jolance na krku netřpytil žádný kov.

Anna Ducarová se umístila na výborném 8. místě ve víceboji. Se sestavou bez náčiní se umístila na 7. místě, se švihadlem na 9. místě a obruč jí přinesla 11. místo.

Děvčata se zúčastnila Mistrovství České republiky úplně poprvé a jejich výkony a umístění byly vynikající, proto bychom jim chtěli popřát mnoho úspěchů v moderní gymnastice a poděkovat za vynikající práci nejen závodnicím, ale i paní trenérce Jarce Zajoncové a Marce Sitarové.